Senior auditor

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-7-384618
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do pražské kanceláře hledáme seniorního kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí týmu provádějícího audit u finančních institucí či průmyslových a výrobních firem.

Máte znalost českých účetních standardů a audit pro Vás není cizí slovo? Máte chuť vést a motivovat svůj vlastní menší tým?

Co byste u nás dělali?

  • byli součástí týmu našich profesionálů a podíleli se na auditech našich klientů – (audit interních procesů společnosti, ověření účetní závěrky společnosti)
  • komunikovali s managementem společností (hlavní účetní, finanční ředitel) a interně s manažery a partnery zodpovědnými za jednotlivé klienty
  • vedli auditní týmy a měli zodpovědnost za celý průběh auditu
  • cestovali po ČR a byli v přímém kontaktu s našimi klienty

Lokalita Praha 1

Nástup možná ihned!

Požadavky
  • min. Sš, nebo Vš vzdělání
  • znalost účetnictví dle českých účetních standardů, znalost účetnictví dle mezinárodních standardů finančního výkaznictví pro vás bude velkou výhodou
  • 1-3 roky zkušeností v oblasti auditu
  • AJ + Excel
  • studium ACCA zkoušek výhodou (případně auditorských zkoušek KAČR)
  • profesionální vystupování a ochotu pracovat v rámci týmu
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Volné pátky přes léto
  • Stravenky
  • Firemní tarif
  • Podpora v dalším vzdělání
  • Jazykové kurzy
  • Cafeteria 20 000 Kč ročně
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Životní pojištění
  • Profesní růst