ŠÉF/OVÁ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY | AŽ 50.000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
6-10-384079
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi tak trochu puntičkář/ka, máš rád/a pořádek a pohybuješ se v oblasti údržby? Pokud máš k tomu všemu zkušenost s vedením lidí, pak bychom byli rádi, kdyby ses přidal k nám do týmu!

Do stabilní výrobní firmy v okresu Žďáru nad Sázavou hledáme ŠEF/OVOU ODDĚLENÍ ÚDRŽBY! Čeká Tě tým kolegů, které budeš vést a motivovat, spousta strojů, o jejich údržbu se budeš starat. Budeš vyhledávat rizika v oblasti údržby, řešit BOZP na svěřeném úseku a komunikovat s dodavateli.

Rozhodně se nebudeš nudit Jdeš do toho? Čekáme Tvůj životopis.

Požadavky
  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Alespoň 2 roky praxe s vedením oddělení údržby
  • Výborná znalost práce s PC
  • Znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace a seberozvoje
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění