REFERENT KVALITY | BEZ PRAXE | RODINNÉ PROSTŘEDÍ | 30 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
7-10-393045
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš teamového ducha? Jsi spolehlivý, pracovitý a technicky zdatný? Rád bys pracoval ve firmě, kde jsou fajn vztahy na pracovišti? Potom se nám ozvi, vše tě rádi naučíme!

Hledáme záskok za MD na 3 roky s možností prodloužení smlouvy!

Práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Co tě čeká?

  • Kontrola těsnosti výrobků
  • Spolupráce s výrobou - kontrola ve výrobě
  • práce s počítačem a interním systémem pro měření výrobku
  • Zápis dat
  • Kontrola ve výrobě - zda jsou výrobky v pořádku
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • spolehlivost a aktivní přístup
  • teamovost
  • Znalost MS Office
  • AJ nebo NJ - základy
Benefity
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • menší společnost s rodinnou atmosférou a fungujícími vztahy na pracovišti