REFERENT KVALITY| DODAVATEL| AUTOMOTIVE

Referenční číslo
8-10-375642
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme INŽENÝRA KVALITY, který bude mít na starosti dodavatele. Máte zkušenosti v oblasti kvality z automotive průmyslu a ovládáte němčinu? Máme pro Vás pracovní příležitost!

Co Vás na pracovní pozici čeká?

  • Řešení dodavatelských reklamací, komunikace s dodavateli
  • Hodnocení 8D-Reportů, organizace třídění, Q Gate
  • Řešení vadných komponentů ve výrobě
  • Spoluúčast na auditech u dodavatelů (VDA 6.3)
  • Rekvalifikace nakupovaných dílů
  • Spoluúčast při vzorkování a jeho plánování
  • Spoluúčast v rámci plánování nových projektů s ohledem na dodavatele
  • Reporting
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Praxe na obdobné pozici dodavatelské či zákaznické kvality v automotive
  • Dobrou znalost NJ slovem i písmem, AJ výhodou
  • Znalost nástrojů řízení kvality, kvalifikace VDA 6.3 výhodou
  • Znalost systému řízení kvality podle normy IATF 16949, ISO9001, ISO14001, VDA
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Silná orientace na výsledky
  • MS Office, ERP systémy
  • Řidičské oprávnění: skup. B
Benefity
  • 13. plat
  • Jazykové a odborné kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Unišeky
  • Příspěvek na dopravu