REFERENT EXPEDICE - JABLONEC N. N.

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
11-21-393063
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš slabost pro logistiku? Znáš expediční dokumenty a zvládneš je připravit? Máš zkušenosti s příjmem odvolávek od zákazníka?

Pak neváhej a pošli mi Tvoje CV na pozici:

Co Tě čeká:

  • správa odvolávek od zákazníků - zadání do systému, předání do výroby
  • naplánování přepravy výrobku k zákazníkovi
  • práce v SAP a EXCEL
  • vytváření expedičních dokumentů
  • spolupráce s dalšími odděleními – sklady, plánování, nákup, kvalita
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ pro občasnou komunikaci se zahraničními zákazníky
  • min. 2 roky praxe v oblasti logistiky
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
  • příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • permanentky na kulturní a sportovní
  • pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
  • slevové kupóny
  • jazykové kurzy