RECRUITER s židlí v mezinárodním prostředí

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-14-386462
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Udělej další krok a pojď z agentury pracovat do interního HR. Pokud tě baví vyhledávat informace ze všech možných i nemožných zdrojů, světem Recruitmentu proplouváš lehce jako rybka a víš, že Talent Acquisition není sprosté slovo, jsi náš člověk! Pojď pracovat k nám, máme tu pro tebe židli. Jsme mezinárodní firma, takže u nás uplatníš angličtinu a můžeš nám hledat talenty nejen z oblasti korporátu a engineeringu.

Co bude tvojí pracovní náplní:

  • Budeš využívat sociální sítě a všechny jiné zdroje k nalezení a kontaktování správných profesionálů v rámci obsazovaných pozic.
  • Budeš se zdokonalovat v nejmodernějších sourcingových technikách a aktivitách a své znalosti předávat kolegům.
  • Účastnit se projektů a schůzek souvisejících s náborem a vyhledáváním kandidátů.
  • Vést pohovory a dohlížet na celý náborový proces.
  • Poskytovat EEO reporty a data.
  • Komunikovat a spolupracovat s interním náborovým týmem a náborovými agenturami.
Požadavky
  • Máš alespoň 2 roky zkušeností z obdobné pozice.
  • Jsi pozitivní a optimistický člověk a s lidmi umíš udržovat přátelské vztahy.
  • Češtinu a angličtinu máš na komunikativní úrovni a je ti sympatické být v mezinárodním prostředí.
  • Rád/a se bavíš s lidmi po telefonu, nebojíš se aktivně oslovit člověka.
  • Baví tě vyhledávat informace na internetu a na sociálních sítích.
  • Nechybí ti kreativita a rozumíš si s balíčkem Microsoft office.
Benefity

Příjemný kolektiv

Jazykové kurzy

Volný začátek a konec pracovní doby

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování