RECRUITER PRO NĚMECKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-14-396690-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s recruitmentem? Vyhledání a oslovení vhodného kandidáta na zadanou pracovní pozici je pro Tebe hračka? Umíš výborně německy i anglicky?

Potom neváhej a pošli mi své CV na pozici:

Co Tě čeká:

  • budeš aktivně vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty pro práci
  • budeš se pohybovat na profesní síti LinkedIN
  • povedeš pohovory s vybranými kandidáty - kancelářské, manažerské i dělnické pozice
  • Tebou vybrané vhodné profily budeš prezentovat zahraničním manažerům
  • 1 týden v měsíci budeš pobývat v Německu
Požadavky
  • Min. 2 roky zkušeností s aktivním recruitementem, sourcingem
  • NJ min. na úrovni C1, AJ min. B2
  • Ochota min. 1 týden v měsíci pobývat v zahraničí – Německo
  • Zaučení v Německu trvající 4 – 6 týdnů
Benefity

Motivující finanční ohodnocení

13. plat + každoroční přidávání

25 dní dovolené

Finanční odměny za odpracované roky

Možnost osobního rozvoje

Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou

Dotované závodní stravování

Hrazené jazykové kurzy

Pružnou pracovní dobu

Příspěvek na penzijní připojištění

Svozové autobusy ze směrů: Semily, Železný Brod, Lomnice nad Popelkou