RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU | centrum Prahy

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
18-1-388569
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost s prací na recepci nebo s podobnou administrativou? Naplňuje tě každodenní kontakt s lidmi? Dokážeš organizovat a komunikovat s klienty i kolegy? Chceš získat zkušenosti v oblasti pracovního práva a personalistiky (což může být základ pro tvou další kariéru), využívat angličtinu a to vše při práci v moderních kancelářích společnosti Grafton v centru Prahy?

Pokud ano, pak do našeho týmu hledáme právě tebe. Budeme rádi, když nám pošleš svůj životopis.

Co tě u nás bude čekat?

  • péče o chod rušné recepce ve spolupráci s ostatními kolegyněmi
  • komunikace s klienty, kandidáty a dalšími návštěvami
  • vyřizování telefonátů a pošty
  • práce s interním PC systémem
  • příprava meetingů a zajištění občerstvení

Nástup: ihned / dohodou

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • SŠ vzdělání
  • pokročilou úroveň anglického jazyka podmínkou - pro komunikaci s klienty a kandidáty
  • odpovídající pracovní zkušenost na firemní recepci, nebo v administrativě (alespoň 1 rok)
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • schopnost samostatné práce
  • příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • výborné organizační schopnosti
Benefity
  • kvartální bonusy
  • zvýšení platu po zkušební době
  • dovolená 20 dnů, Sick Days, Free Days
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • flexibilní benefity formou programu Cafeteria až 14 400 Kč/rok
  • multisport karta
  • jazykové kurzy hrazené firmou
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění