Výzkumný a vývojový pracovník| AŽ 90 000Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
4-22-397779-11
Popis pozice

Hledáme technicky zdatného kandidáta s komunikativní angličtinou a zkušenostmi ve vývoji - ideálně v HUTNICTVÍ!

Na oplátku nabízíme pozici R&D INŽENÝR, kde budete mít šanci pracovat pro světovou špičku, moci využít svůj potenciál, zkušenosti, naučit se něčemu novému a občasně i cestovat.

Náplň práce:

  • vývoj a výzkum vlastních zařízení
  • analýza a návrh algoritmů, programování v "Céčku"
  • zajištění technické dokumentace a návodů
  • uvádění zařízení do provozu
  • podpora zákazníků
Požadavky
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • AJ min. na úrovni B2
  • praxe na obdobné pozici min. 4roky
  • znalost programování C/C++
  • samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
  • ochota občasně cestovat

VÝHODOU:

  • vyhláška 50 min.§5
Benefity
  • bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • 25dní dovolené
  • občasná práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • a další..