Quality Person (výroba léčivných přípravků)

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-4-355179
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste čerstvý absolvent studií farmacie či podobného oboru a rozhlížíte se aktuálně po zajímavé příležitosti?

Máte praxi z oblasti QA a chcete nyní prozkoumat nové možnosti? Hledáte flexibilní pracovní dobu?

Nyní máte možnost ucházet se o pozice Quality person (QP) a svou náplň práce si z části můžete přizpůsobit podle preference!

Chcete se realizovat a prohloubit své zkušenosti v prostředí společnosti s letitou historií zaměřenou na výzkum a vývoj veterinárních vakcín a nabídkou farmakologických služeb?

Náplň práce:

  • kontrola dokumentace a propouštění veterinárních léčivých přípravků
  • řešení neshod a závad v jakosti
  • kontrolní činnost v externích objektech
  • správa dokumentů, řízení CAPA a změn
  • komunikace mezi jednotlivými odděleneními
  • reporting managementu

Místo pracoviště: Jílové u Prahy

Nástup: ihned

Požadavky
  • VŠ titul (farmacie, chemie, přír. vědy)
  • znalost AJ (mírně pokročilá)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • relevantní zkušenosti z oblasti jištění kvality (QA, QP) alespoň 1 rok
  • schopnost samostatné a pečlivé práce
  • analytické myšlení a komunikační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno
  • Stravenky
  • Volitená pracovní náplň
  • Flexibilní pracovní doba
  • Penzijní připojištění
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Možnost ubytování v areálu společnosti (garsonka)
  • Jazykové kurzy