QA TESTER | REMOTE

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
2-16-397458
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Senior/Medior Testery pro testování naší dodávky integrační platformy a služeb mezi novým core systémem (Oracle Flexcube) a ostatními systémy banky. Jedná se o back-end quality assurance a testování online a batch služeb, tj. bez front-endu, a předtím než odevzdáme vyvinuté služby bance. Následně banka bude zabezpečovat SIT/UAT testy.

Požadavky

Tester by měl splňovat:

  • Testování REST and SOAP služeb, batch ODI služeb, testing JMS a Kafka integrations, SQL, SoapUI, Kibana
  • Zkušenosti s KafkaTool nebo Weblogic console
  • Zkušenosti s JIRA/Confluence
  • Angličtina pro komunikaci se zástupci banky
  • Čeština nebo Slovenština pro komunikaci s vývojáři
Benefity

USP:

cestovní pojištění po celý rok

vzdělávání - interní školení, mají vlastního mentora (counselor), který s ním nastavuje plány, mají možnost získat relevantní zkušenost od prvního dne

lidská hodnota - kapacity v oboru sdílí své znalosti s juniory, open doors, sdílení a implementace napadu

široká škála projektů - některé mají i přiznivý socialní dopad, vlastní zodpovědnost za práci

benefity:

stravenky, tyden dovolene navic, flexi passy, penzijni pripojisteni, moznost vyuzivat zdravotnicke soukrome zarizeni, dva dny sick leave, moznost vzdelavani a kurzu aj na zaklade schvaleni managera, moznost ockovani, pojisteni pro cestovani, rocni bonusy, kazdy rok navysovani platu