PROPERTY MANAGER 45tis.+ bonusy

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-5-359781
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velmi významnou developerskou společnost, která se zabývá výstavbou prémiových rezidenčních staveb hledáme člověka na pozici:

Property manager

Jaká bude náplň práce?

  • Zpracování investičních memorand, správa rozpočtů
  • Přejímka objektů od generálního dodavatele, vlastníka, správce
  • Přejímka bytů uvolněných nájemci, správa nájemních smluv
  • Zajištění uzavření smluv se správcem a servisními společnostmi, dodavateli energií
  • Založení SVJ, zastupování společnosti ve výborech SVJ po dobu vlastnictví jednotek v projektu, organizace prvního shromáždění vlastníků
  • Zajištění provozních oprav, plán investic, FO
  • Roční vyúčtování služeb a provozních nákladů
  • Sjednání pojistných smluv
Požadavky

Co na tuto pozici potřebujeme?

  • Studium SŠ/VŠ technického/ekonomického směru
  • Samostatnou, organizovanou a komunikativní osobnost
  • Zkušenosti z pozice property manažera

VÝHODOU je:

  • Znalost systému Microsoft Dynamics Navision a CRM
  • Komunikativní znalost AJ

S čím u nás budete pracovat?

  • Práce se CRM a NAV
  • Spolupráce s dalšími středisky skupiny (Development, Akvizice a další)
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Moderně vybavené kanceláře na Smíchově
  • Neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
  • Občerstvení v kanceláři
  • Služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Placenou výuku anglického jazyka
  • Pravidelná firemní školení a teambuildingy
  • Možnost home office
  • Příspěvek na dovolenou (Sodexo)
  • Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok
  • Plné zaškolení na danou pozici

Bonusy ve výši 20% za splnění čtvrtletních cílů.