PROJEKTOVÝ/SYSTÉMOVÝ INŽENÝR| oblast elektro

Referenční číslo
12-10-383883
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co tě u nás čeká?

  • zajištění technické podpory prodeje kabelových systémů a svazků pro průmyslové aplikace
  • návrh kabelových propojů a svazků na základě výkresové dokumentace
  • komunikace technického řešení se zákazníkem i výrobou
  • návrh alternativ materiálů s důrazem na kompatibilitu jednotlivých komponent
  • koordinace projektů v dodavatelsko-odběratelském prostředí
Požadavky

Co naopak očekáváme my?

  • SŠ/VŠ technického směru (obor elektrotechnika)
  • čtení a pochopení výkresové dokumentace včetně kusovníků.
  • znalost práce v programu AutoCAD nebo Solid Edge 2D
  • systematičnost,inovativní myšlení
  • samostatnost, flexibilita, chuť se učit
  • znalost AJ alespoň na úrovni A2
Benefity

Můžeme ti nabídnout:

  • cafeteria systém (po zkušební době nárok na příspěvek na vitamíny, finanční příspěvky na volnočasové aktivity...)
  • 25 dní dovolené
  • firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje