PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-10-393270
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením projektů a implementacíí nových produktů? Domluvíte se plynule anglicky? Výborně, pak hledám právě Vás!

Co budete mít na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA na starosti?

  • implementace jednotlivých fází projektu v souladu s projektovým plánem
  • definice procesní kroků
  • příprava a následná koordinace jednotlivých aktivit - testování, nastavování systémů, reporting neshod, nápravná opatření, finalizace nastavení systémů/nástrojů
  • školení uživatelů
  • komunikace napříč odděleními, komunikace s externími dodavateli
  • vedení dokumentace, vytváření předpisů
  • reporting, prezentace
Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • AJ umožňující svobodnou komunikaci (B2), znalost NJ výhodou
  • výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • zkušenost s vedením a koordinací projektu v mezinárodním prostředí
  • znalost práce na PC (MS Office - Excel), znalost SAP
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost home office
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • kulturní akce
  • flexibilní pracovní doba