PROJEKTOVÝ MANAŽER | vhodné pro ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-10-388572-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolvent technického oboru a láká tě PROJEKTOVÝ MANAGEMENT? Domluvíš se bez problémů anglicky nebo německy?

Pošli nám svůj životopis! Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA. Nemusíš mít žádné zkušenosti, všechno tě naučíme!

Co tě bude čekat, až do práce zapluješ naplno?

  • Řízení zákaznických projektů - dodáváme hlavně pro oblast automotive
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Cenové kalkulace, mezioperační rozpočty, příprava forecastů
  • Vyhodnocování projektů a jejich efektivity
  • Úzká spolupráce s výrobou
Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

Komunikativní znalost AJ nebo NJ

Zájem o projektový management

Ochota cestovat

Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování

Roční bonusy

Pružná pracovní doba