PROJEKTOVÝ MANAŽER, stavebnictví, až 90 tisíc

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
7-5-361650
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem nově hledáme kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER | pozemní stavby

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vedení projektu staveb od A do Z
  • Komunikace s úřady / inženýring
  • Příprava a kontrola časového harmonogramu
  • Sestavování rozpočtu stavebních projektů
  • Odpovědnost za finanční bilanci staveb
  • Pravidelná komunikace s klientem
Požadavky

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • Min. SŠ vzdělání stavebního směru

(stavební zaměření NUTNOSTÍ)

  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Perfektní orientace v projektové dokumentaci
  • Komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
  • Zkušenosti s vedením stavebních zakázek
  • Odolnost vůči stresu, aktivní přístup, samostatnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B (nutnost osobně dojíždět na stavby)
  • ČKAIT v oboru pozemních staveb výhodou
  • Ochotu cestovat v rámci celé ČR
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout za dobře odvedenou práci?

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Notebook a telefon
  • Práci v dynamickém prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy za plnění termínů
  • Práci na zajímavých a rozmanitých projektech
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje

Nástup nejlépe IHNED