PROJEKTOVÝ MANAŽER - MaR, NN, VN

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-5-367906
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra a který se neustále rozrůstá a má velkou škálu projektů, nyní hledám vhodného kandidáta na pozici:

Projektový manažer

  • Řízení zakázek od A do Z
  • Komunikace s dodavateli a se zákazníky na denní bázi
  • Zpracování kompletní projektové dokumentace
  • Finanční plánování - stanovení rozpočtů a více nákladů
  • Zodpovědnost za svěřený projekt
  • Účast na kontrolních dnech
Požadavky

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • Min. SŠ technického směru (elektro vzdělání výhodou)
  • Zkušenost v oblasti projektového řízení
  • Minimálně 1 rok v oblasti řízení zakázek nebo provozování technologických celků
  • Uživatel PC - Excel, Word, Outlook, MS Project
  • Základní znalost dodávaných technologií především elektro a chlazení

VÝHODOU

  • Vyhláška 50
  • Znalost Anglického jazyka
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 25 dnů dovolené + 4 dny dodatkového volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Občerstvení na pracovišti
  • Roční bonusy ve výši 10%

Nástup nejlépe IHNED nebo dle dohody.