PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-10-382411
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů? Dokážete vést projekt nejen po obchodní/manažerské, ale vést i po i technické stránce? Chcete najít pozici, která Vám umožní profesní růst a stabilitu práce?

Hledám aktuálně pro českou firmu zabývající se automatizací vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER!

Jako PROJEKTOVÝ MANAŽER budete mít na starost:

  • Celkové vedení projektů od A do Z s podporou/kooperací s ostatními odděleními
  • Vedení menšího realizačního týmu
  • Řízení a úzká spolupráce s dodavateli
  • Příprava nabídek
  • Sestavování finančních, časových plánů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti elektro nebo průmyslové automatizace
  • Celkové organizační a řídící schopnosti
  • Orientace v oboru průmyslové automatizace
  • Práce s PC (MS Office)
  • ŘP sk.B
  • Znalost cizího jazyka VÝHODOU
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Služební automobil (i soukromé účely)
  • 5 týdnů dovolené
  • Cestovní náhrady, kapesné
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou
  • Zajištěné ubytování
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Teambuildingové aktivity
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání