PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Referenční číslo
12-10-348462
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • vedení přidělených projektů - zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů
  • pomoc a podpora při komunikaci se zákazníky
  • spolupráce a komunikace s výrobou a oddělením kvality při náběhu nových produktů
  • spolupráce ve výrobě a podpora vývoje při provádění a provádění kontinuálních zlepšovacích opatření, zvyšování produktivity, procesní FMEA, ABC analýzy atd.
Požadavky
  • vzdělání technického směru výhodou
  • praxe a znalosti standardů v oblasti automobilového průmyslu výhodou
  • dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • zkušenosti s vedením projektů
  • organizační a komunikační dovednosti
Benefity

kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru

stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti

nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda

dodatková dovolená

flexibilní pracovní doba

možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

nadstandardní benefity