PROJEKTANT | vodohospodářské stavby

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-5-384669-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Inženýrsko konzultační společnost v oboru vodního hospodářství rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici:

PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Co bude Vaší náplní práce:

  • samostatné zpracování dílčích částí projektové dokumentace
  • vypracování technických zpráv
  • spolupráce s dalšími profesemi zúčastněnými na projektu
  • možnost autorského dozoru podle rozsahu účasti na projektu
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru (vodohospodářské stavby)
  • zkušenosti s projektováním vodohospodářských staveb minimálně 5 let
  • znalost práce v programu AutoCAD, Revit
  • orientace v příslušné legislativě a technických normách
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • služební telefon
  • notebook