Projektant Elektro|PLZEŇ (i absolventi)

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-10-382428
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o elektro projektování? My hledáme člověka, který dokáže řešit zadané úkoly a jednotlivé části zákaznických projektů.

Na pozici elektro projektanta budete mít na starosti:

  • Vytváření a úpravu projektové dokumentace
  • Zpracovávání návrhu rozvaděčových skříní pro různé projekty
  • Správa technické dokumentace o projektech (SAP)
  • Komunikace s německými kolegy
  • Realizace projektů u zákazníka
Požadavky
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Orientaci v CAD systémech
  • Znalost AJ nebo NJ pro komunikaci s centrálou v zahraničí
  • Ochota cestovat (služební cesty)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Benefity
  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Home office
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Prémie za pracovní výročí
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Cafeterie
  • Dotované stravování