PROJEKTANT - ELEKTRO zabezpečovací zařízení

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-365013
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která se specializuje na pozemní i kolejovou dopravu, vodohospodářství a urbanismus jako takový a která je dlouhodobě uznávaným evropským konzultantem v oblasti projektování infrastruktury hledáme jak zkušené tak juniorní:

Projektanty - ELEKTRO na zabezpečovací zařízení

Co bude Vaší náplní práce:

  • Projektování zabezpečovacích zařízení
  • Zpracování technické dokumentace
  • Komunikace a spolupráce s týmem projektantů (Vašich kolegů)
  • Příprava studie proveditelnosti
  • A jiné další úkoly spojené s projektováním
Požadavky

Jakého člověka na tuto pozici potřebujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání (nejlépe v oboru elektro)
  • Znalost CAD systémů - MicroStation nebo AutoCAD
  • Vyhláška 50

VÝHODOU

  • VŠ vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenost v projektování Zabezpečovacích zařízení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Autorizace ČKAIT
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 25 dní dovolené/rok
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Multisportka
  • Jazykové kurzy AJ a NJ, pro cizince ČJ – 50% platí zaměstnavatel
  • E-Stravenka v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
  • Pravidelné prémie
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění po 3 odpracovaných letech
  • Mimořádná odměna za jubilejní věk, narození potomka, vzdělávání
  • Odborná školení
  • Seva na sportovní oblečení na značku UNDER ARMOUR
  • Permanentky do ZOO Liberec a Praha