PROJECT MANAGER TZB l PARDUBICE l AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
5-5-384052
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁTE PRÁCI V OBORU STAVEBNICTVÍ?

Jste na správném místě!

HLEDÁ SE PROJEKTOVÝ MANAŽER/MANAŽERKA EPC A D&B!

Náplň práce:

  • řízení projektu ve všech jeho fázích od přípravy, přes realizaci po předání a vyhodnocení

projektu.

  • spolupráce na výběrových řízeních a smluvním zabezpečení projektu.
  • stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
  • sestavení, vedení a řízení projektového týmu, včetně podpory a motivování jednotlivých členů.
  • koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých fázích projektu.
  • řízení všech zdrojů v rámci projektu – dodavtelských, finančních.
  • řízení změn v projektu.
  • zodpovědnost za dodržení plánovaných nákladů, výnosů a cashflow projektu.
  • kontrola zpracování kompletní dokumentace k projektu.
  • reportování stavu realizace projektu jak směrem dovnitř společnosti, tak směrem ven na

stranu zadavatele projektu.

  • řízení kvality projektu, včetně kontroly dodržování zásad BOZP.
  • komunikace a rozvoj vztahu se zákazníkem, budování dobrého jména společnosti.
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na stavebnictví
  • Prokazatelná praxe v oboru stavebnictví či TZB
  • Orientace ve výkresové a projektové dokumentaci a terminologii
  • Znalost MS Office, rozpočtový software KROS výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový systém Cafeterie
  • flexibilní pracovní doba