PLC POGRAMÁTOR | 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-10-388611-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s automatizací, programováním PLC a průmyslových robotů?

Do firmy v Českých Budějovicích hledáme PROGRAMÁTORA PLC! Těšit se můžete na pěkné benefity a mzdu až 50 000 Kč za měsíc.

A co náplň práce?

  • Budete mít na starosti vytváření softwaru průmyslových robotů a jednoúčelových strojů
  • Budete komunikovat se svěřenými klienty

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 720748828 nebo na adresu jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtina na úrovni B1 nebo vyšší
  • Zkušenosti s PLC programováním a automatizací
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Odměny a finanční bonusy
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění