PROGRAMÁTOR C#.NET

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-16-386461-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro rodinnou IT firmu s dlouholetou tradicí na mezinárodním trhu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici C#.NET PROGRAMÁTORA!

Co tě u nás čeká?

  • analýza problémů, návrh, programování, testování a implementace řešení.
  • práce na našem ERP systému na platformě MS .NET
  • Industry 4.0 v praxi – sběr dat přes OPC UA a jejich vyhodnocování v SW Prediktor
  • MS HoloLens
  • ETL do MS Power BI – Business Inteligence
Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • aktivní znalost C# v prostředí .NET (Visual Studio)
  • chuť programovat a řešit úkoly z oblasti zpracování velkých dat
  • zákaznický přístup k řešení problémů
  • zkušenost s vývojem systémů řízení výroby
  • ochotu rozvíjet jazykové znalosti nejen v oblasti programování (němčina, angličtina)
Benefity
  • zázemí stabilní, rodinné firmy
  • možnost práce s technologiemi IoT (Internet of Things) v rámci i4.0
  • zahraniční služební cesty (Německo, Rakousko, Švýcarsko)
  • zajímavou práci na projektech
  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu
  • stravenky, jazykové kurzy (AJ, NJ) na pracovišti
  • příspěvky na penzijní pojištění
  • špičkové IT vybavení (telefon, notebook...) i k soukromému využití
  • na pracovišti káva, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma