Produktový manažer | Průmyslové lakování

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-23-367936
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte se stát součástí přední společnosti působící v oblasti autoopravárenského průmyslu a průmyslového lakování.

Hledá se PRODUKTOVÝ MANAŽER!

Dynamicky se rozvíjející obchodní společnost a lídr v oboru průmyslového lakování, příslušenství a vybavení do autoopravárenství v České a Slovenské republice, hledá vhodné kandidáty pro rozšíření týmu produktových manažerů:

Náplň práce:

  • správa svěřeného produktového portfolia - objednávky, sledování a optimalizace skladových zásob
  • pravidelná komunikace a vyjednávání se zahraničními i tuzemskými dodavateli
  • příprava nabídek pro zákazníky ve spolupráci s obchodními zástupci
  • operativní podpora obchodního týmu a technických poradců, umět je nadchnout pro věc
  • příprava prodejních a technických argumentů, příprava technických listů
  • uvádění novinek a vytipování zajímavých produktů na trh, prezentace novinek a zajímavých produktů obchodníkům, technikům a zákazníkům
  • kooperace na přípravách školení pro obchodníky, techniky a zákazníky
  • návštěvy zákazníků s cílem nalezení nejvhodnějšího řešení
  • sledování aktivit konkurence
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • technicky orientovaná osobnost
  • proaktivní a profesionální přístup
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a komunikativnost
  • nadšení a ochotu učit se novým věcem
  • pokročilou znalost MS Office, převážně MS Excel
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2 podmínkou - komunikace převážně se zahraničními dodavateli
  • vztah k automobilovému průmyslu
  • řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
  • předchozí zkušenost s produktovým managementem nebo nákupem
Benefity
  • automobil i k soukromému užití
  • 13.plat (dle výsledků firmy)
  • roční bonus
  • stravenky
  • notebook, mobil
  • kafeterie
  • 5 týdny dovolené
  • vzdělávací programy, výuka jazyků
  • teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce