PRODUKTOVÝ LOGISTIK S AJ - MIMO AUTOMOTIVE

Referenční číslo
11-21-398541-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením logistických toků napříč výrobní společností? Hledáte uplatnění v moderní společnosti zabývající se vývojem a výrobou špičkových produktů? Výborně, potom mi neváhejte zaslat Vaše CV.

Co budete mít na pozici PRODUKTOVÝ LOGISTIK S AJ na starosti?

  • nastavení interních logistických toků, optimalizace procesů, vyhledávání úspor
  • zodpovědnost za svěřenou produktovou řadu
  • řízení a kooperace zakázky od předání do výroby až po termín dodání k zákazníkovi
  • úzká spolupráce s odd. nákupu, obchodním oddělením a výrobou
  • určení priorit a termínů, řešení objedávek, dodávek vstupního materiálu, sledování stavu zásob a optimalizace zásob na skladě, efektivní řízení nákladů
  • zadávání produkce do výroby, vystavení průvodní dokumentace
  • analýzy skladového hospodářství
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v logistice ve výrobní společnosti
  • samostatnost, orientace na výsledek
  • znalost principu řízení toku materiálu
  • znalost skladového hospodářství
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • stravenky
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • zvýhodněné tarify od Vodafonu
  • výběr nápojů na pracovišti zdarma
  • vzdělávání, odborná školení