PRODUCT MANAGER | AUTO | AŽ 120 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
6-10-398893
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NÁDHERNÁ POZICE pro kandidáty se zkušeností z obchodu, projektového managementu, technického zaměření! Máte zkušenosti z obchodu a tvrdé akvizice Vás již unavují? Nebo máte zkušenosti spíše z projektového managementu, jste technicky orientován/a? Domluvíte se bez problému anglicky?

Hledáme PRODUCT MANAGERA, který:

  • Je velmi komunikativní, svým vystupováním nám otevře nejedny dveře! :)
  • Má technický, obchodní background, protože bude nabízet a propojovat náš vývojový tým s našimi závody po celém světě
  • K sobě bude mít tým zkušených kolegů, na které je spolehnutí!
  • Bude to hodně o obchodních analýzách, plánování, reportech
  • Zkrátka bude pečovat o náš produkt od jeho vývoje po prodej :)
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického, obchodního zaměření
  • AJ na úrovni min. B2!
  • Zkušenosti v oblasti obchodu, projektového managementu, technických pozic
  • Ochota cestovat
  • ŘP. B
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Auto i k soukromým účelům
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zaměstnanecké programy
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy