PROCESNÍ TECHNOLOG | NOVÉ PROJEKTY | AŽ 55 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-10-392167
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vzdělání technického směru? Znáš principy štíhlé výroby? Umíš dotahovat věci do konce a ve výrobním procesu tě nevíce zajímají jeho slabá místa a hledání možností jejich zlepšení?

Jako PROCESNÍ TECHNOLOG budeš mít na starosti:

  • Optimalizovat procesy
  • Řídit a hodnotit zlepšovací návrhy
  • Spolupracovat na projektu digitalizace výroby
  • Spolupracovat na investičních projektech
  • Standardizovat procesy z úhlu kvality a bezpečnosti
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání - preferované strojního či technického směru
  • Znalost principů štíhlé výroby (DMAIC, Kaizen, MUDA, 6sigma, TPM, FMEA)
  • předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 13. plat, 14. plat
  • měsíční a čtvrtletní odměny
  • odměny za věrnost firmě
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bankovní účet zdarma