PROCESNÍ INŽENÝR-vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-10-383969
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PROCESNÍ INŽENÝR! PROCESNÍ INŽENÝR! PROCESNÍ INŽENÝR!

Máš vzdělání technického směru a domluvíš se anglicky?

Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou práci náležitě oceněn, neváhej a kontaktuj nás.

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici "PROCESNÍ INŽENÝR" pro výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:

  • nalezení příčin problémů a navrhování opatření
  • spolupráce s výrobními a procesními inženýry
  • komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
  • reporting
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • u SŠ kandidátů praxe na obdobné pozici min. 2 roky, u VŠ kandidátů praxe výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • technické myšlení
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 13., 14. a 15. mzda
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti