PROCESNÍ INŽENÝR S AJ/ NJ | ČESKOBUDĚJOVICKO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-397751
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PROCESNÍ INŽENÝŘI, zbystřete! Na volné místo v naší firmě rádi přivítáme do týmu zkušeného odborníka nebo i zaučíme šikovného absolventa. Kvůli mezinárodnímu přesahu se neobejdete bez komunikativní angličtiny nebo němčiny.

PROCESNÍ INŽENÝR má u nás na starosti především:

  • výzkum, vývoj a zavádění nových produktů do výroby
  • podporu zavádění nových zařízení
  • technickou podporu ostatních oddělení (kvalita, příprava výroby)
  • práci s technickou dokumentací (soulad s normami)
  • komunikaci se zákazníky i dodavateli
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní AJ či NJ
  • znalost balíčku MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční prémie a bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • jazykové vzdělávání na pracovišti