PROCESNÍ INŽENÝR - PLZEŇ město

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
9-10-386666
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vzdělání technického zaměření? Rád bys našel zajímavou společnost, která Ti dá možnost získat zkušenosti a praxi a profesně se posunout dál? My o jedné takové víme! Právě hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních zařízení
  • vytváření nebo úpravy výrobní, technické dokumentace
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru – vhodné teoreticky i pro absolventy!
  • nezbytný dobrý písemný a slovní projev v anglickém jazyce
  • znalost CAD systému 2D,3D
  • znalost nástrojů FMEA, LEAN , Six Sigma
Benefity
  • 13.plat
  • týden dovolené navíc
  • osobní ohodnocení až do výše 25 %
  • příspěvky na stravování a dopravu
  • životní pojištění