Procesní inženýr, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-385038
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi z výrobní společnosti v oddělení technologie? Velmi dobře se orientujete v technické dokumentaci a znáte metodiky zlepšování procesů?

Zkuste novou příležitost v nadnárodní výrobní společnosti v Plzni! Dáme šanci méně zkušeným kandidátům a zároveň uvítáme ostřílené kolegy.

A jak u nás vypadá práce PROCESNÍHO INŽENÝRA?

  • je zodpovědný za přidělené výrobní procesy
  • navrhuje, zavádí a zdokonaluje výrobní postupy
  • úzce spolupracuje s oddělením kvality a EHS
  • určuje časové normy pro jednotlivé operace
  • předává pracovní postupy a instrukce vedení výroby
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve výrobní společnosti v oddělení technologie
  • velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • zkušenost s psaním návodek
  • znalost anglického jazyka na základní úrovni
  • prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, ochota spolupracovat v týmu
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění