PROCESNÍ INŽENÝR| NOVÉ PROJEKTY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
12-10-395843-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušeným strojařem či technikem a máš praxi se zaváděním LEAN metod? Domluvíš se anglicky? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:

  • řízení a koordinace projektů zavádění nových výrobních technologií
  • zlepšování systému řízení výroby (zeštíhlování výroby, LEAN)
  • organizace workshopů a projektů
  • příprava měsíčních reportů
  • zavádění nových technologických zařízení do výroby
  • spolupráce napříč společností
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace s mateřskou společností)
  • ŘP. sk.B.
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 dní dovolené navíc + další nadstandartní dny volna
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na ozdravný program
  • odměna na dovolenou a na Vánoce