PROCESNÍ INŽENÝR - chemický průmysl

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-10-378510
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Co bude Tvým úkolem:

  • řízení výrobní linky, sledování a optimalizace technologických procesů
  • optimalizace a koordinace provozu jednotlivých výrobních zařízení, udržování výrobní dokumentace
  • analyzování příčin poruch strojů a zařízení a navrhování jejich řešení
  • sledování a optimalizace výrobních nákladů
  • koordinace výroby a údržby zařízení
  • plánování provozu výrobních linek
  • spolupráce na nových rozvojových projektech
  • technická podpora prodeje
Požadavky
  • VŠ vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru, případně SPŠ chemická s maturitou
  • praxe z výrobní společnosti chemického zaměření min. 5 let
  • znalost chemické výrobní technologie, výrobních procesů
  • znalost AJ
Benefity
  • roční a čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • příspěvky na dopravu
  • penzijní připojištění