PROCESNÍ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
5-10-393079-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokážete číst v technické dokumentaci?

Máte zkušenosti na pozici Technologa? Dokážete se domluvit anglicky případně německy a pohybujete se v gumárenském průmyslu?

Tak pojďte pracovat do dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou. Pracujte jako PROCESNÍ INŽENÝR MÍCHÁRNY SMĚSI!

Vaší náplní práce bude:

  • Zodpovědnost za provádění experimentů přes technický proces, od surovin až po hotové výrobky.
  • Koordinace procesu míchání sériových směsí, vývojových směsí a výzkumných projektů.
  • Stanovení interních specifikací pro výkonnost směsi, parametry zpracování a suroviny.
  • Uveřejnění výsledků v technických zprávách.
  • Spolupráce s dalšími úseky napříč firmou.
  • Rozvoj a zlepšování procesů pro výrobu směsí.
Požadavky
  • ideálně chemické vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Zkušenosti z gumárenského průmyslu vítána
  • Výhodou znalosti v oblasti technologií míchání pryže
  • Velmi dobrá znalost AJ (případně NJ)

Oceníme také spolehlivost, samostatnost a pozitivní energii. :)

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonus 10 % z roční hrubé mzdy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění