PRO ABSOLVENTY ELEKTRO OBORŮ | KONSTRUKCE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-10-388658-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Láká Tě elektro/konstrukce/projekce?
  • Toužíš ale po produktu, který Tě bude bavit?
  • Nabízíme takovou "malou elektrárnu" :-)

Jsme tým poskládaný z absolventů, zkušených konstruktérů až po borce v oblasti vývoje!

Konstrukci máme mechanickou, ale i elektrickou.

Jazyky jsou pro nás výhodou, jelikož kdo má chuť, může vycestovat za nanšimi klienty do zahraničí. Ale určitě neznalost nás nijak nelimituje.

NÁM JDE PRIORITNĚ O KONSTRUKCI / PROJEKCI / ELEKTRO KONSTRUKCI.

Preferujeme 3D konstrukci.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/strojní/technické
  • zkušenosti s prací v elektroprojekčních SW programech
  • jiných 3D konstrukčních programech
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochota zaučení v Jihlavě, poté možnost Home Office
  • jazyky výhodou AJ/NJ ne podmínkou
Benefity
  • po zapracovná, možnost plného Home Officu!
  • seberozvoj/odborný růst/profesní posun
  • možnost cestovat za zákazníkem - pokud o to stojíš
  • konstrukce - mechanická, elektrická, vývojová!
  • 13. mzda
  • příspěvek na stravování
  • placené volno nad rámec dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění/životní pojištění