PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY|ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
9-1-386641
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte po škole a hledáte možnost práce, ve které byste uplatnili své komunikační dovednosti? Rádi byste uplatnili angličtinu na denní bázi při komunikaci se zákazníky? Chcete vidět za svojí prací výsledky a chcete mít možnost kariérního růstu?

Zašlete nám svůj životopis!

Aktuálně hledám pro kanceláře mezinárodní logistické společnosti přímo v centru Plzně kandidáty na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS!

Vaší náplní práce bude:

  • Komunikace se zákazníky v písemné/telefonické podobě
  • Řešení náhlých problémů spojených s přepravou
  • Administrativa spojená s dotazy/problémy zákazníků
  • Time management - rozhodování priorit během směny
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce pro interní/externí účely
  • Komunikativní, cílevědomý typ osobnosti
  • Prozákaznická orientace (umět vyslechnout, zanalyzovat, navrhnout řešení)
  • Ochota se učit - Vše potřebné doučíme :)
  • Další znalost cizích jazyků VELKOU VÝHODOU!

Poprosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office
  • Kvalitní systém zaškolení
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Nápoje a stravování na pracovišti