PLC PROGRAMÁTOR - Plzeň

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-16-394074-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Expandujeme a tedy hledáme.

Ať už chcete cestovat a poznávat svět, nebo si zajet jen k sousedům do Německa. V oddělení PLC si najdete to své. Domluvíte se anglicky nebo německy. Pošlete nám svůj životopis.

A co jako PLC programátor bude mít na starosti:

  • tvorbu PLC softwaru strojů a automatických linek dle Průmyslu 4.0
  • vývoj software pro programovatelné automaty v různých oborech podle požadavků klientů
  • programování strojů PLC
  • zpracování vizualizací
  • možnost vycestovat do zahraničí
Požadavky
  • VŠ/SŠ elektrotechnické vzdělání
  • zkušenosti s programováním PLC - Simatic, Tia nebo Allen Bradley
  • znalost jednoho ze SCADA systémů
  • základní komunikativní znalost německého/anglického jazyka

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Benefity
  • 5 týdnů dovolené a za každých 5 let 1 den navíc
  • flexibilní pracovní doba a zkrácený pracovní týden 38,5 hodin/týdně
  • možnost částečného úvazku
  • dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
  • příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč
  • příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • firemní akce a teambuildingy během roku
  • příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně