PLC PROGRAMÁTOR| AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-16-370891
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Programování automatizovaných výrobních zařízení pro Vás není neznámou? Hledáme programátora PLC, CNC a NC zařízení do výrobní společnosti na žatecku.

PLC PROGRAMÁTOR bude mít za úkol:

  • tvorba nových NC, PLC, popř. CNC programů pro všechna výrobní zařízení
  • úpravy stávajících programů a jejich zálohování
  • analýza stávajících programů a jejich úpravy vedoucí k vylepšení jejich funkcí a zkrácení časů cyklů
  • tvorba analýz poruch
  • interní školení pracovníků údržby
Požadavky

Jaké jsou požadavky na PLC PROGRAMÁTORA?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na dané pozici v mezinárodní výrobní společnosti
  • znalost - Step7, TiaPortál, Frekvenční měniče (SEW, Siemens)
  • znalost anglického jazyka
  • znalost Rapid ABB roboty, Beckhoff, Serratron a Cognex camera systém výhodou
Benefity
  • Odborné a jazykové kurzy,
  • Dotované stravné,
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
  • Firemní akce,
  • Caffeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny,
  • Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)