PHP PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357583
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš rád webové aplikace v PHP?

Hledáme FE i BE vývojáře PHP různé úrovně. Není to náhrada, rozšiřujeme tým!

Teď je nás 20 na dvou pobočkách a potřebujeme další posily.

Naše firma provozuje velký řetězec se sportovním vybavením.

Setkáš se u nás s programováním nových částí, jejich testováním a údržbou zadaných částí webových aplikací.

Budeš spolupracovat na analýze i návrhu nových částí webových aplikací tzn. že obsáhneš celý proces od analýzy až po finální nasazení :-).

Občas něco pořešíš se servisní podporou našich webových aplikací.

Zajímá Tě více? Pošli svůj životopis.

Požadavky
  • Znalost objektového programovaní, PHP 7, MySQL
  • Pokud máš navíc znalosti Nette nebo Symfony, Elasticsearch, Redisu je to pro tebe výhodou. Pokud ne – nevadí, rádi Tě to naučíme.
  • Analytické uvažování, preciznost a samostatnost.
Benefity
  • neopakovatelná firemní kultura silné sportovní značky
  • stravenky
  • chutné a zdravé občerstvení na pracovišti
  • jazykové vzdělávání
  • 4 týdny dovolené
  • sick days
  • roční (Vánoční) odměny
  • svozové autobusy ze Zličína