PHP Developer | HPP i IČO

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
118-16-398969
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro jeden z největších vydavatelských domů v Česku a máte zkušenosti s PHP vývojem? Neváhejte se přihlásit.

  • budeš dělat to, co umíš - vytvářet webové aplikace primárně v Symfony
  • občas se budeš podílet na údržbě stávajících webů v CMS Drupal
  • pracovat na mnoha zajímavých projektech
  • zdokonalovat deployment
Požadavky

Co musíte umět?

  • dobrá znalost PHP a chuť psát aplikace v Symfony
  • znalost relačních databází, ORM a především Doctrine
  • zkušenost s verzovacím nástrojem GIT
  • nejsou ti cizí termíny jako CI a CD a máš zkušenosti s Jenkinsem, Github actions nebo Bitbucket pipelines
  • znalost Linuxu nebo AWS výhodou, ale ne nutností
  • zkušenosti s agilním vývojem - jedeme ve Scrumu
  • zodpovědný přístup a chuť se neustále učit a zdokonalovat
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon, notebook (možnost výběru MAC nebo Windows)
  • Multisport karta
  • Macro karta
  • Sleva na firemní výrobky/služby (slevy u partnerů)
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost práce z domova (2-3 dny v týdnu)
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst/příspěvek na vzdělávání
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy ve firmě
  • Účast na zahraničních konferencích