Péče o zákazníky s němčinou nebo francouzštinou

Referenční číslo
20-6-367998
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z péče o zákazníky? Není Vám cizí vyřizování objednávek, vyjednávání obchodních podmínek, pomoc zákazníkům, řešení případných problémů? Domluvíte se anglicky a německy?

Pak hledáme právě vás!

Pro mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledáme kandidáty, kteří by se postarali především o:

  • Navazování dobrých obchodních vztahů s klienty
  • Péči o svěřené portfolio klientů
  • Komunikaci s klienty především po telefonu/mailu
  • Poradenství ohledně produktu
  • Vyřizování objednávek
  • Klientskou podporu v průběhu celého procesu od objednání po platbu
Požadavky
  • Předchozí zkušenost ze zákaznického servisu
  • Angličtina a němčina nebo francouzština na pokročilé úrovni (slovem i pismem B2 a lepší)
  • Výborné komunikační a vyjednávací schponosti
  • Organizovanost, spolehlivost a samostatnost
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasné prace z domu
  • Stravenky a benefit body pro volný čas
  • Roční bonus
  • Jazykové kurzy
  • Penzijní připojištění