PARŤÁK VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA | NE AUTOMOTIVE!

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
6-18-384080
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti z výroby a jsi rozený leader? Pro vedoucího výroby hledáme PARŤÁKA, který bude motivovat svůj tým, neustále komunikovat s ostatními odděleními a řešit problémy vyskytující se ve výrobě. Nečekej žádný korporát, ani automotive! Tady Tě čeká rodinná atmosféra a přátelské prostředí.

Pracujeme pouze na ranní směnu, jsme menší kolektiv lidí a rádi Tě mezi sebou uvítáme! Stačí jenom zaslat svůj životopis!

Požadavky
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Ideálně zkušenosti z výrobní firmy
  • Uživatelská znalost na PC
Benefity
  • 1 směna!
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí menší firmy, žádný korporát!