OSOBNÍ BANKÉŘ/KA | CENTRUM JIHLAVY!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-3-394022-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě hledat optimálních řešení, která jsou zaměřená na reálné potřeby klienta? Máš rád/a práci s lidmi a moderními technologiemi? Máš obchodní zkušenosti a chceš se rozvíjet v oblasti financí? Pokud chceš skrze poradenství pomáhat lidem k jejich prosperitě, tohle je Tvá šance!

Co bude tvou náplní práce?

  • Komunikace s lidmi a budování svého portfolia z bazénu našich klientů
  • Poradenství ve finanční oblasti a bankovních produktů
  • Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
  • Administrativa spojená s péčí o klienty a servis jejich produktů
  • Plánování a koordinace vlastních aktivit
  • Práce v interním systému a s moderními technologiemi
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod. nutná!
  • Ideálně zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Dalších 12 dní volna navíc
  • 5 dní sick days!
  • Příspěvky na stravování
  • Cafeterie, Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění

..a mnoho dalšího!