OPTOMETRISTA | SLUŽEBNÍ AUTO | 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-13-372711
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost?

Stabilní prodejce oční optiky hledá Optometristu. Šanci mají zkušení i absolventi.

Vaší náplní práce bude:

  • vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
  • kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa
Požadavky

VŠ vzdělání v oboru optometrie

pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování

dynamická osobnost ochotná učit se

flexibilita

angličtina výhodou

Benefity

služební automobil

bonusová složka platu - až 5 000 Kč/měs.

zaměstnanecké slevy

stravenky

kafeterie

vzdělávací programy