OPTIK - OPTOMETRISTA l TEPLICE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-13-375620
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolventem v oboru Optometrie a rozhlížíš se po pracovní příležitosti?

Chceš pracovat v prostředí kamenné pobočky či v obchodním centra pro společnost, která má k dispozici ty nejlepší technologie v oblasti oční optiky, investuje do vzdělávání svých zaměstnanců a zakládá si na profesionálním přístupu k zákazníkovi?

Co bude náplní tvé pozice:

  • vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
  • kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa
Požadavky
  • Bc. vzdělání v oboru optometrie (či obdobné pro výkon pozice)
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování k zákazníkům
  • dynamická osobnost ochotná učit se
  • flexibilita (např.1 směna o víkendu)
  • reprezentativní osobnost
Benefity
  • stravenky
  • bonus
  • kafeterie
  • sezónní zaměstnanecké slevy
  • vzdělávací programy, kongresy (akademie)
  • moderní technologie, prostředí (kamenná pobočka, obchodní středisko)
  • možnost zkráceného úvazku