OPERÁTOR/KA VÝROBY A SKLADNÍK - FARMACIE, čistá práce a až 40 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
26 800 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-18-386663-10
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY a SKLADNÍKY do KMENE společnosti. Zašlete nám životopis a přijeďte se podívat, jak taková farmaceutická výroba/sklad v Praze vypadá.

Jako dělník či operátor budete mít na starosti:

  • obsluhu výrobních / balících zařízení a strojů
  • vedení odborné dokumentace
  • úklid a sanitaci sterilního pracovního prostředí

Jako skladník budeš mít na starosti:

  • Kontrola přijímaného a vydávaného materiálu
  • Manipulace s materiálem, jeho značení a kontrola
  • příprava materiálu k výdeji včetně měření/vážení/počítání
  • manipulace s vozíky, případně i VZV/retrakem (zaučíme)
  • inventarizace

MZDA: až 40 000 Kč!

Základní mzda 28 000 Kč + 1 000 Kč po zaučení + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy až 10 600 Kč v nepřetržitém provozu a nebo 4 200 Kč za 3 směny.

V průměru tedy na výplatní pásce uvidíte 34 500 Kč za třísměnný a 39 000 Kč za nepřetržitý provoz!

MZDA PRO SKLADNÍKY:

Práce na 2 směny, případně možnost i nepřetržitého provozu.

Mzda: fix 27 000 Kč - v případě 2 směnného provozu na výplatní pásce uvidíte 30-31 000 Kč, na 12ti hodinových směnách pak 35-36 000 Kč!

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky
  • dokončené SOU vzdělání
  • zkušenosti s prací ve výrobě nebo ze skladu
  • český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 2 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • obědy v jídelně od 30 Kč, noční a víkendové směny se stravenkou v hodnotě 70 Kč
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí