OPERÁTOR/KA VÝROBY - Kladno

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
13-18-382415
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stabilního zaměstnavatele hledáme uchazeče na pozici DĚLNÍK/OPERÁTOR VÝROBY.

Hlavní činností je práce ve výrobě elektro součástek. Vaší náplní bude obsluha výrobních strojů a pomocné práce na dílně.

Práce je pouze na 2 směny (ranní a odpolední), po-pá, víkendy volné!

Mzda: fixní 24 000 Kč/měs.

Lokalita: Kladno

Požadavky
  • manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
  • znalost MS Office
  • zkušenost s obsluhou strojů výhodou
Benefity
  • Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba
  • Roční valorizace mezd
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce, párty
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Možnost zapůjčení elektrokol
  • Zajištění veškerých pracovních pomůcek a pracovního oděvu vč. obuvi