OPERÁTOR VÝROBY v OSTRAVĚ - BREMBO

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
34-18-386680-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnosti Gi Group a Grafton Recruitment nabízí volná pracovní místa ve společnosti Brembo Czech na pozicích Operátorů výroby - oddělení montáže, CNC nebo slévárny. Pokud hledáte práci v Ostravě, neváhejte se přihlásit, případně rovnou volat na číslo +420 734 604 897!

Čtyřsměnný systém práce - 8 hodinové směny v týdnu + 2 pracovní víkendy v měsíci po 12 hodinách.

Nástup IHNED

Požadavky
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • základní znalost na PC - zadávání vstupních dat
  • výkonnostní prémie (9% při splnění kritérií dle interní směrnice)
  • příplatek za nepřetržitý provoz 500 - 2000 Kč
  • příspěvek na dopravu 650-2500 kč dle vzdálenosti)
  • nadstandardní příplatky (přesčas o víkendu 50%)
  • 5 dnů dovolené navíc
  • dotované stravné